دوره پیرایش مردانه درجه ۲

 

دوره پیرایش مردانه درجه ۲  دوره ی پایه و اصلی آرایشگری مردانه و سکوی پرتاب به سمت شروع شغل آرایشگری مردانه می باشد، درواقع هدف از آموزش آموزشگاه آرایشگری مردانه نیک رویان این است که هنرجو بعد از اتمام دوره  به حدی برسد که به عنوان یک آرایشگر تازه کار بتواند شخصا قادر به راه اندازی آرایشگاه خود باشد و یا کار خود را  شروع کند.

هنرجو  در این دوره اصلاح صورت , اصلاح سر و کار با قیچی و شانه , روش های کوتاهی با  قیچی و شانه , کار با ماشین و روش های خطی ، شناخت و ضد عفونی کردن ابزار کار , شستشوی سر , سشوار و , حالت دهی ، فرم دهی و مدل های موی  پایه و روز ،علم مرفولوژی چهره(چهره شناسی) و… را آموزش می بیند .

دوره پیرایش مردانه درجه 2

هنرجو بعد از اتمام دوره و موفقیت در آزمون تئوری (کتبی) و آزمون عملی مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه ای دریافت خواهد کرد و این مدرک دارای کد بین المللی بوده و قابلیت ترجمه و ارائه در هر کشوری می باشد.

لازم به ذکر است که کلیه کلاسها بصورت عملی و زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای و بر اساس استاندارد های جهانی انجام می گیرد.

قیچی ساعت کلاس ها :

کلاسها در شیفتهای :  صبح ،  ظهر، عصر و شب بر قرار می باشد که هنرجو هنگام ثبت نام به دلخواه با توجه به وقت آزاد خود یکی از شیفت های  آموزشی را انتخاب می کند.

تذکر : از آنجایی که نظم برای آموزشگاه امری مهم می باشد در صورت انتخاب ساعت مورد نظر امکان تعویض ساعت آموزشی نخواهد بود مگر در موارد خاص .

قیچی مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام :

کپی شناسنامه و کارت ملی به همراه دو قطعه عکس می باشد .

قیچی نحوه ثبت نام :

هنرجو میتواند از قسمت ثبت نام آنلاین اقدام به ثبت نام نموده و بعد از آن با هماهنگی با دفتر اموزشگاه با مراجعه حضوری به آموزشگاه قرارداد کارآموزی را نوشته و امضاء نماید.

قیچی شرایط ثبت نام :

حداقل سن برای ثبت نام در دوره آموزش پیرایش مردانه درجه ۲  دوازده سال تمام می باشد و تحصیلات کارآموز ملاک نخواهد بود .

نام دورهمدت دورهزمان کلاسکد استانداردپیش نیازشهریه
پیرایش مردانه درجه ۲دو ماهشنبه تا چهارشنبه۵-۷۰/۳۰/۲/۴ندارد  ۱٫۱۰۰٫۰۰۰ تومان
Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait…

دیدگاه

 1. حمید اسد الهی  شهریور ۱۱, ۱۳۹۶

  سلام خسته نباشید من میخوام از شهرستان بیام و اصلا بلد نیستم آرایشگری آیا میتونم تو این دوره شما تبدیل به یک آرایشگر بشم ؟؟؟؟

  پاسخ
  • انفورماتیک  شهریور ۱۱, ۱۳۹۶

   با سلام
   جناب اسد الهی هدف و برنامه آموزشی ما اینه که شما بهترین آموزش رو ببینید و در انتهای دورتون به حدی برسید که بعنوان یک آرایشگر تازه کار شخصا آرایشگاه خودتون رو راه اندازی کنید، یا در آرایشگاه دیگر مشغول به کار شوید .

   پاسخ
 2. حسین  آذر ۹, ۱۳۹۶

  سلام ببخشید من قبلا کار کردم وتا حدودی بلدم ولی مدرک ندارم میتونم بدون اینکه درجه ۲ رو بگذرونم اموزش درجه ۱ رو ببینم

  پاسخ
  • انفورماتیک  آذر ۲۸, ۱۳۹۶

   با سلام
   شما برای اینکه تو کار آرایشگری موفق باشید باید آرایشگری را علمی و اصولی یاد بگیرید و برای شروع، دوره درجه ۲ را باید ثبت نام و آموزش ببینید و بعد از این دوره میتونید دوره درجه ۱ را بگذرونید.
   موفق باشید.

   پاسخ

ارسال یک دیدگاه