گپ خودمونی     امکانات انجمن     قوانین انجمن     آرایشگاه ها     آموزشگاه ه      آموزش گریم      آموزش کوتاهی

انواع روش های افزایش حجم گونه ها
زمان کنونی: 12-03-2016، 08:05 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Zibaeipoost
آخرین ارسال: سوشیانت
پاسخ: 2
بازدید: 780
محبوب کنید:

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نویسنده پیام
**
Registered
وضعیت : آفلاین

اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 3 بار در 1 ارسال

ارسال: #1

گذاشتن پروتز و تزریق چربی به ترتیب روش های مطلوب و مناسبی هستند. ولی تزریق ژل را به هیچ وجه پیشنهاد نمی کنم. دربسیاری ازکشورهای اروپایی و آمریکایی به عوارض آن پی برده اند و دیگر ازتزریق ژل استفاده نمی کنند.شکل های غیرقابل کنترلی که درمحل تجمع ژل ایجاد می شود، برجستگی های نخودی شکلی که باعث آزار بیمارمی شود و بعد ازمدتی زیرپوست به وجود می آید و حتی عوارض درازمدت آن باعث شده که پزشکان حاذق ازتزریق ژل اجتناب کنند. البته هنوزمشخص نیست شاید تا سال ها بعد طی تحقیقاتی کشف کنند که ژل باعث بروزسرطان یا بیماری های پوستی دیگرخواهد شد. هنوز پژوهش جدی دراین زمینه صورت نگرفته و من اکیدأ توصیه می کنم که ازاین روش دوری کنند. برای چانه افرادی که دچارعقب رفتن چانه، کوچکی آن یا مشکلاتی ازاین دست هستند، می شود عمل جراحی روی استخوان فک انجام داد تا استخوان فک، جلو آورده شود.

ماسک صورت
06-19-2013 11:24 AM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط میرزانژاد ، ثنا ، جلال زاده
**
Registered
وضعیت : آفلاین

اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 4 بار در 2 ارسال

ارسال: #2
RE: انواع روش های افزایش حجم گونه ها
شما راجب افزایش حجم گونه هیچ چیزی ننوشتین بهتر بود راجب افزایش  حجم گونه چیزی مینوشتین
10-04-2013 04:28 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط جلال زاده
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان