گپ خودمونی     امکانات انجمن     قوانین انجمن     آرایشگاه ها     آموزشگاه ه      آموزش گریم      آموزش کوتاهی

برای این نوع مدل مو باید چه کاری کرد ؟
زمان کنونی: 12-08-2016، 12:37 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Hadi.M
آخرین ارسال: میرزانژاد
پاسخ: 2
بازدید: 3644
محبوب کنید:

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نویسنده پیام
**
Registered
وضعیت : آفلاین

اعتبار: 0
سپاس ها 17
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

ارسال: #1
با عرض سلام و احترام.
ضمن تشکر از انجمن بسیار عالی شما و راهنمایی های بسیار مفیدی که سراسر این انجمن کردید و همچنین تبریک سال نو [تصویر:  88512512763104022617.png]
.
من یه سوال داشتم اینکه تراکم موهای من در وسط و جلو چپ و راست زیاد نیست . من می خوام بدونم چطوری میشه موهام رو به حالت عکس زیر در بیارم . ( حداقل تا قبل از کاشت مو )
اینجوری که من حدس می زنم صاحب عکس زیر ( ترامپ ) صبر و شکیبایی زیادی داشته و گذاشته مدام موهاش بلند بشه بعد که بلند شد داده آرایشگر اون قسمت های جلویی کم پشت رو پوشش و مدل بده . من عکس موهام رو هم خدمتتون میزارم

با سپاس فراوان
04-03-2016 11:01 AM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Administrators
وضعیت : آفلاین

اعتبار: 47
سپاس ها 283
سپاس شده 585 بار در 179 ارسال

ارسال: #2
RE: برای این نوع مدل مو باید چه کاری کرد ؟
(04-03-2016 11:01 AM)'Hadi.M' نوشته شده توسط:  با عرض سلام و احترام.
ضمن تشکر از انجمن بسیار عالی شما و راهنمایی های بسیار مفیدی که سراسر این انجمن کردید و همچنین تبریک سال نو [تصویر:  88512512763104022617.png]
.
من یه سوال داشتم اینکه تراکم موهای من در وسط و جلو چپ و راست زیاد نیست . من می خوام بدونم چطوری میشه موهام رو به حالت عکس زیر در بیارم . ( حداقل تا قبل از کاشت مو )
اینجوری که من حدس می زنم صاحب عکس زیر ( ترامپ ) صبر و شکیبایی زیادی داشته و گذاشته مدام موهاش بلند بشه بعد که بلند شد داده آرایشگر اون قسمت های جلویی کم پشت رو پوشش و مدل بده .

با سپاس فراوان

سلام خدمت شما آقا هادی عزیز، ممنون همچین.

فرقی که بین موهای آقای ترامپ  با موهای شما وجود داره در اینه که قسمت وسط جلوی سرشون کاملا  پر هست و این باعث شده بتونن منطقه جلوی سرشون  رو پوشش بدن، و قسمت های گوشه های سر رو به سمت جلو حالت دادن.
شما ناچارید منطقه جلوی سر رو با کاشت مو پر کنید.

موفق باشید.

[تصویر:  do.php?img=78]
.
04-05-2016 08:16 PM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Hadi.M
ارسال پاسخ 

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (2 کاربر):
Omid (12-05-2016, 08:04 AM)، alighafoori6 (12-01-2016, 01:47 PM)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان