گپ خودمونی     امکانات انجمن     قوانین انجمن     آرایشگاه ها     آموزشگاه ه      آموزش گریم      آموزش کوتاهی

درخواست راهنمایی برای یک مدل موی مردانه
زمان کنونی: 12-05-2016، 09:04 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: QwertyAvr
آخرین ارسال: میرزانژاد
پاسخ: 6
بازدید: 6697
محبوب کنید:

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نویسنده پیام
**
Registered
وضعیت : آفلاین

اعتبار: 0
سپاس ها 1
سپاس شده 1 بار در 1 ارسال

ارسال: #1
سلام
وقت بخیر و خسته نباشید!

یه مدل مو رو میخواستم برای خودم (آرایشگر نیستم! به آرایشگاه مراجعه خواهم کرد) اگه ممکنه راهنمایی بفرمائید.
میخواستم ببینم وقتی که میرم آرایشگاه باید موهام چقدر باشن و دقیقاً چی به آرایشگر بگم!

عکس ها:

به نظر خودم سه قسمتیه. بالای سر که 4-5 اینچ طول داره موها، وسط که طول متوسط داره و پایین سر که خیلی کوتاه شده.
راهنمایی بیشتر شما خیلی کمک خواهد کرد.

09-07-2014 06:26 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط میرزانژاد
Administrators

اعتبار: 47
سپاس ها 283
سپاس شده 585 بار در 179 ارسال

ارسال: #2
RE: درخواست راهنمایی برای یک مدل موی مردانه
سلام
سپاسگزاریم از شما .

اندازه بالای سر رو تقریبا درست فرمودید، حدودا 6 اینچ به عبارتی 15 سانتیمتر میانیگن طول موهای بالای سر هست، یعنی بالای سر شما باید 15 سانتیمتر بیشتر باشه که آرایشگر بتونه این مدل رو دربیاره ،
دوره سر هم با توجه به سفید نبودن شماره 10 الی 12 ماشین زده شده ،

اسمه این مدل آلمانی بلند هست ،  در این مدل دور سر به اندازه 5 سانتیمتر با شماره ماشین مورد نظر کوتاه میشه ، پله بوجود آمده طبیعی یا محو میشه ، و بالای سر به اندازه دلخواه مشتری کوتاه میشه .

برای اینکه آرایشگر این مدل رو دربیاره بهتره عکس آخری رو بهش نشون بدید تصویر: images/smilies/undecided.gif

[تصویر:  do.php?img=78]
.
(آخرین ویرایش در این ارسال: 09-08-2014 01:09 PM، توسط میرزانژاد.)
09-08-2014 01:07 PM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط QwertyAvr ، RostamYal ، argavan ، sepehr
**
Registered

سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

ارسال: #3
سلام
من موهامو چند وقت پیش اول حجم گیری کردم و بعد مرتب اتو و دچار سوختگی شدید مو شدم خواستم از شما دوتا سوالو بپرسم اینکه در کل آیا حجم گیری مو باعث از دست رفتن نظم موها میشه یا نه ؟و اینکه مدلی دارین که موهامو حجم گیری کنم ولی اتو نکنم ویه مدل به دست بیاد / موهام معمولی هستن و فرم صورتم لوزی و موهای بسیار پر پشتی دارم / آخه آرایشگرم خیلی حجم گیری کردن مو رو قبول نداره /اگه میشه بگین مدل مویی هس که حجم گیری بشه و اتو نخواد اخه موهام نه صافه نه فر

(12-24-2014 07:23 PM)'arman23' نوشته شده توسط:  سلام
من موهامو چند وقت پیش اول حجم گیری کردم و بعد مرتب اتو و دچار سوختگی شدید مو شدم خواستم از شما دوتا سوالو بپرسم اینکه در کل آیا حجم گیری مو باعث از دست رفتن نظم موها میشه یا نه ؟و اینکه مدلی دارین که موهامو حجم گیری کنم ولی اتو نکنم ویه مدل به دست بیاد / موهام معمولی هستن و فرم صورتم لوزی و موهای بسیار پر پشتی دارم / آخه آرایشگرم خیلی حجم گیری کردن مو رو قبول نداره /اگه میشه بگین مدل مویی هس که حجم گیری بشه و اتو نخواد اخه موهام نه صافه نه فر

(آخرین ویرایش در این ارسال: 12-24-2014 08:10 PM، توسط arman23.)
12-24-2014 07:23 PM
Administrators

سپاس ها 283

ارسال: #4
(12-24-2014 07:23 PM)'arman23' نوشته شده توسط:  سلام
سلام دوست عزیز
آسیب بر اثر اتو کشی ارتباطی به حجم دار بودن یا نبودن موی سر نداره، شما لازم است کمتر اتو کشی کنید و با رعایت اصول انجام دهید.
بله اگر زیاد حجم گیری بشه طبیعتا حالت طبیعی خودش رو از دست خواهد داد موهای سر.
تا تصویری از چهره شما نباشه ، نمیشه مدل مویی رو معرفی کرد.

.
01-19-2015 02:26 PM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط sepehr
**
Registered

سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

ارسال: #5
 سلام من صورتم گرد متمایل به کشیدست خیلی علاقه دارم موهام بلند باشن می خواستم بدونم. که به نظر شما موی بلند به قیافم میاد یا نه (به طور کلی) ؟ اگه بخوام موهام بلند باشن تو این فاصله باید مو هامو چه طوری مرتب کنم اخه صورتم چون متمایل به گرده هر چی دورش کوتاه تر باشه بهتره ؟
03-31-2016 08:38 PM
Administrators

سپاس ها 283

ارسال: #6
(03-31-2016 08:38 PM)'yasin' نوشته شده توسط:   سلام من صورتم گرد متمایل به کشیدست خیلی علاقه دارم موهام بلند باشن می خواستم بدونم. که به نظر شما موی بلند به قیافم میاد یا نه (به طور کلی) ؟ اگه بخوام موهام بلند باشن تو این فاصله باید مو هامو چه طوری مرتب کنم اخه صورتم چون متمایل به گرده هر چی دورش کوتاه تر باشه بهتره ؟

بله دورذ موهاتون کوتاه و بالا بلند و حالتا بالا باشه بهتره و به چهرتون میاد، برای بلند کردن مو فقط لازمه آنکار سر انجام بدید دو هفته یک بار.

.
04-02-2016 01:44 PM
 سپاس شده توسط Hadi.M ، sepehr
ارسال پاسخ 

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (1 کاربر):
alighafoori6 (12-01-2016, 01:58 PM)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان