گپ خودمونی     امکانات انجمن     قوانین انجمن     آرایشگاه ها     آموزشگاه ه      آموزش گریم      آموزش کوتاهی

درخواست مدل موی صاف و لخت
زمان کنونی: 12-04-2016، 06:26 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: eeeeeeehsan
آخرین ارسال: ramin
پاسخ: 11
بازدید: 4150
محبوب کنید:

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نویسنده پیام
**
Registered
وضعیت : آفلاین

اعتبار: 0
سپاس ها 4
سپاس شده 8 بار در 2 ارسال

ارسال: #1
سلام خدمت اساتید

توی دو جای مختلف پست زدم تا بالآخره آقای میرزانژاد به داد ما رسیدن گفتن جاش اینجاست تا بپرسی؛ با عرض پوزش اگه امکانش هست و کسی اطلاع داره یه راهنمایی بفرمایین؛ من موهام لخت و صافه و 5ساله با تافت فقط می تونم بالا بزنم، ممنون میشم کسی یه مدل موی خوب و راحت و شیک و سنگین معرفی کنه بهم.
ممنون میشم عکسش هم بذارین.
(آخرین ویرایش در این ارسال: 09-27-2013 04:00 AM، توسط eeeeeeehsan.)
09-27-2013 03:40 AM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط میرزانژاد ، ramin
Administrators

اعتبار: 47
سپاس ها 283
سپاس شده 585 بار در 179 ارسال

ارسال: #2
RE: درخواست مدل موی صاف و لخت
این مدل فرانسوی که رو به عقب زده کله موهاشو ، میتونید از ژل استفده کنید یا با سشوار یه مدت بزنید تا حالت بگیره :

[تصویر:  do.php?img=80]

اینم مدل فرانسوی هست ولی پیتاز شده و رو به پایینه ، اینم میتونید از ژل استفاده کنید یا نکینید، در هر دو صورت حالت میگیره :

[تصویر:  do.php?img=81]

اگی دور بلند هم دوست نداشتین ،میتونید این مدلی که دورش کوتاهه رو بزنید، اینم برای موهای لخت نیازی به موادی نیست ، یه آب بزنید به موهاتون دست بکشید همین حالت وایمیسته :
[تصویر:  do.php?img=82]

[تصویر:  do.php?img=78]
.
09-27-2013 06:36 PM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط eeeeeeehsan ، ثنا ، جلال زاده ، پقاشپثی ، ramin
**
Registered

سپاس ها 4
سپاس شده 8 بار در 2 ارسال

ارسال: #3
تشکر آقای میرزانژاد، فقط من مدل اولی و سومی رو ترجیح میدم ولی همین چندماه پیش همین مدل سومی رو تست کردم وقتی میزنم بالا که اصلاً بالا وای نمیایسته، بعدم که با تافت بالا نگهش میدارم سیخ سیخ میشه، اصلاً نمیشه تحملش کرد!! میشه از شامپویی که استفاده می کنم باشه؟ من یه دست بادام صحت میزنم، بعدش هم بابونه پرژک یا شامپوی موی خشک صورتی رنگ سان سیلک!! فکر می کنم اینا موهام رو سنگین می کنه... نظر شما چیه؟
اگه لختی و صافی و سنگینی موهام اصلاح بشو نیست من میزارم موهام بلندتر بشه همون مدل اولی رو تست می کنم.
09-27-2013 06:48 PM
 سپاس شده توسط میرزانژاد ، ثنا ، جلال زاده ، ramin
Administrators

سپاس ها 283

ارسال: #4
ببینید جنس مو رو شامپوها تغییر نمیدن ، شاید چند ساعت اول یکمقدار نرمی یا خشکی داشته باشه ولی بعد به حالت و جنس خودش برمیگرده ، اگر جنس موهاتون خشک هست از صدر استفاده نکنید، پیشنهاد ما شامپوی شبنم ( برای موهای معمولی ) هست که تا حدودی نرم میکنه موهای خشک رو .

.
09-27-2013 07:07 PM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط eeeeeeehsan ، ثنا ، goli22 ، madaen ، جلال زاده ، ramin
**
Registered

سپاس ها 4
سپاس شده 2 بار در 1 ارسال

ارسال: #5
من هم تقریبن جنس موهام شبیه همین دوستمونه و مدل آخری که پیشنهاد کردینو میپسندم ولی متاسفانه چون صورت کشیده ایی دارم اطرافیان میگن نباید کنار سرمو کوتاه کنم و باید روی گوشامو بپوشونه...البته آرایشگرهای مختلفی هم رفتم ولی هرکسی به هر اندازه ایی کنار سرمو کوتاه کرده مگر اینکه خودم بگم که کوتاه نکنن ولی خودم دوست دارم کناره ها کوتاه تر از وسط باشه تا بتونم مدلی که گفتینو بزارم. شما برای من پیشنهادی ندارید؟ در ضمن سنم 28 هست و موهای جو-گندمی دارم طوریکه همه فکر میکنن مش کردم!

باتشکر
01-10-2014 03:40 PM
 سپاس شده توسط میرزانژاد ، ramin
Administrators

سپاس ها 283

ارسال: #6
(01-10-2014 03:40 PM)'پقاشپثی' نوشته شده توسط:  من هم تقریبن جنس موهام شبیه همین دوستمونه و مدل آخری که پیشنهاد کردینو میپسندم ولی متاسفانه چون صورت کشیده ایی دارم اطرافیان میگن نباید کنار سرمو کوتاه کنم و باید روی گوشامو بپوشونه...البته آرایشگرهای مختلفی هم رفتم ولی هرکسی به هر اندازه ایی کنار سرمو کوتاه کرده مگر اینکه خودم بگم که کوتاه نکنن ولی خودم دوست دارم کناره ها کوتاه تر از وسط باشه تا بتونم مدلی که گفتینو بزارم. شما برای من پیشنهادی ندارید؟ در ضمن سنم 28 هست و موهای جو-گندمی دارم طوریکه همه فکر میکنن مش کردم!

باتشکر

سلام دوست عزیز ،
بله کاملا درسته که صورت کشید باید بغل موها بلند باشه ، و نیازی هم نیست اندازه بالا باشه ، درحدی که موازی با گوشها بشه کافیه،
شما از حالت دادن کل موها فرار میکنید بخاطر همین دوست دارید بغل موهاتون کوتاه باشه ، ولی اشتباه نکیند ، حالت دور موها براحتی انجام میشه ، دو مدل براتون میزارم میتونید از اونها استفاده کنید :

[تصویر:  1_07_01_14_12_08_44.jpeg]

[تصویر:  1_08_01_14_11_08_57.jpeg]

اگر نمیپسندید از گالری دیدن کنید :

گالری مدل موهای مردانه

.
(آخرین ویرایش در این ارسال: 01-10-2014 03:57 PM، توسط میرزانژاد.)
01-10-2014 03:56 PM
 سپاس شده توسط ثنا ، پقاشپثی ، میلادآرت ، ramin
**
Registered

سپاس ها 6
سپاس شده 1 بار در 1 ارسال

ارسال: #7
سلام خواهشن کمکم کنین
من موهام جوریه که وقتی کوتاهه سیخ و بد حالت میشه،وقتی هم که بلنده خیلی لخته و باید با حالت دهنده های مو مدل بدم که مجبورم از مقدار زیادی اسپری مو استفاده کنم و موهام خشک میشه و حالت غیر طبیعی میگیره
از بس از مواد حالت دهنده استفاده کردم موهام ریزش گرفته
لطفا یه مدلی بهم پیشنهاد بدین برای استفاده روزانه که مجبور نباشم حالت دهنده استفاده کنم
ضمنا دور موهام هم کوتاهه و مدلی که الان استفاده میکنم یه چیزی تو مایه های خامه هست ولی هر روز مدل دادن عذابی شده واسم
مرسی از شما

05-13-2015 01:01 AM
Administrators

سپاس ها 283

ارسال: #8
(05-13-2015 01:01 AM)'ramin' نوشته شده توسط:  سلام خواهشن کمکم کنین
من موهام جوریه که وقتی کوتاهه سیخ و بد حالت میشه،وقتی هم که بلنده خیلی لخته و باید با حالت دهنده های مو مدل بدم که مجبورم از مقدار زیادی اسپری مو استفاده کنم و موهام خشک میشه و حالت غیر طبیعی میگیره
لطفا یه مدلی بهم پیشنهاد بدین برای استفاده روزانه که مجبور نباشم حالت دهنده استفاده کنم
ضمنا دور موهام هم کوتاهه و مدلی که الان استفاده میکنم یه چیزی تو مایه های خامه هست ولی هر روز مدل دادن عذابی شده واسم
مرسی از شما

سلام دوست عزیز
میدونستید همه خودشون رو میکشن تا موهاشون مثل موهای شما باشه!؟
شما بهتره مدل مویی انتخاب کنید که نه کوتاه باشه که حالت نگیره نه بلند باشه که لخت بشه ، در ضمن موهای شما پیتاژ زیادی نیاز داره تا سبک بشه،
این مدل مویی که عکسش رو گذاشتم براتون مناسبه برای جنس موهای شما، فقط با مقدار کمی ژل یا کرم مو به همین حالت درمیاد با استفاده از دست.

.
05-13-2015 02:29 PM
**
Registered

سپاس ها 6
سپاس شده 1 بار در 1 ارسال

ارسال: #9
(05-13-2015 02:29 PM)'میرزانژاد' نوشته شده توسط:  
(05-13-2015 01:01 AM)'ramin' نوشته شده توسط:  سلام خواهشن کمکم کنین
مرسی از شما

سلام دوست عزیز
میدونستید همه خودشون رو میکشن تا موهاشون مثل موهای شما باشه!؟
شما بهتره مدل مویی انتخاب کنید که نه کوتاه باشه که حالت نگیره نه بلند باشه که لخت بشه ، در ضمن موهای شما پیتاژ زیادی نیاز داره تا سبک بشه،
این مدل مویی که عکسش رو گذاشتم براتون مناسبه برای جنس موهای شما، فقط با مقدار کمی ژل یا کرم مو به همین حالت درمیاد با استفاده از دست.

سلام آقای میرزانژاد مرسی از اینکه جواب دادین
ولی من قبلا موهامو پیتاژ هم کردم و اندازه موهام هم دقیقا اندازه موی همین تصویر بود ولی اگه اسپری مو نمیزدم بعد از چند دقیقه میومد پایین
 حتی اگه نیترو هم بزنم ولی اسپری نزنم میاد پایین
(آخرین ویرایش در این ارسال: 05-13-2015 05:01 PM، توسط ramin.)
05-13-2015 04:56 PM
Administrators

سپاس ها 283

ارسال: #10
(05-13-2015 04:56 PM)ramin نوشته شده توسط:  سلام آقای میرزانژاد مرسی از اینکه جواب دادین
ولی من قبلا موهامو پیتاژ هم کردم و اندازه موهام هم دقیقا اندازه موی همین تصویر بود ولی اگه اسپری مو نمیزدم بعد از چند دقیقه میومد پایین
 حتی اگه نیترو هم بزنم ولی اسپری نزنم میاد پایین

خواهش میکنم, خوب کمی کوتاه تر کنید, و بعد از شستشو با سشوار حالت بدید.

.
05-13-2015 11:52 PM
ارسال پاسخ 

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (1 کاربر):
alighafoori6 (12-01-2016, 01:52 PM)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان