گپ خودمونی     امکانات انجمن     قوانین انجمن     آرایشگاه ها     آموزشگاه ه      آموزش گریم      آموزش کوتاهی

صاف کردن مو بی دردسر و عوارض
زمان کنونی: 12-08-2016، 12:37 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Hosseinspell
آخرین ارسال: میرزانژاد
پاسخ: 2
بازدید: 339
محبوب کنید:

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صاف کردن مو بی دردسر و عوارض
نویسنده پیام
**
Registered
وضعیت : آفلاین

اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 1 بار در 1 ارسال

ارسال: #1
Heart صاف کردن مو بی دردسر و عوارض
سلامتصویر: images/smilies/angel.gif
با تحقیقات زیادی که کردم معلومه که استفاده از کراتین یا گلت یا نظیر اینها همه ضررهایی دارن که در بعضی موارد قابل جبران نیستندتصویر: images/smilies/rolleyes.gif
موهای من مجعد و حدوداً 9cm هستتصویر: images/smilies/biggrin.gif
دربسیاری از ویدئوهایی که میبینم آرایشگر موهای موج دار (مثله موهای من) رو به راحتی با چند تا اسپری و سرم و سشوار (که حتی از اتو مو هم استفاده نمی کنه) صاف میکنهتصویر: images/smilies/at.gif
حالا سوالم اینکه آیا چنین محصولاتی در ایران موجود هست؟ (اگه آره) معرفیشون کنینتصویر: images/smilies/cool.gif
و سوال دومم در مورد framesi نرم کننده مخصوص موی فر که اگه تو گوگل سرچ کنین پیدا میکنین آیا این محصول رو توصیه میکنین؟تصویر: images/smilies/dodgy.gif

(آخرین ویرایش در این ارسال: 08-21-2015 04:21 PM، توسط Hosseinspell.)
08-21-2015 04:18 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Administrators
وضعیت : آفلاین

اعتبار: 47
سپاس ها 283
سپاس شده 585 بار در 179 ارسال

ارسال: #2
RE: صاف کردن مو بی دردسر و عوارض
(08-21-2015 04:18 PM)'Hosseinspell' نوشته شده توسط:  سلامتصویر: images/smilies/angel.gif
با تحقیقات زیادی که کردم معلومه که استفاده از کراتین یا گلت یا نظیر اینها همه ضررهایی دارن که در بعضی موارد قابل جبران نیستندتصویر: images/smilies/rolleyes.gif
موهای من مجعد و حدوداً 9cm هستتصویر: images/smilies/biggrin.gif
دربسیاری از ویدئوهایی که میبینم آرایشگر موهای موج دار (مثله موهای من) رو به راحتی با چند تا اسپری و سرم و سشوار (که حتی از اتو مو هم استفاده نمی کنه) صاف میکنهتصویر: images/smilies/at.gif
حالا سوالم اینکه آیا چنین محصولاتی در ایران موجود هست؟ (اگه آره) معرفیشون کنینتصویر: images/smilies/cool.gif
و سوال دومم در مورد framesi نرم کننده مخصوص موی فر که اگه تو گوگل سرچ کنین پیدا میکنین آیا این محصول رو توصیه میکنین؟تصویر: images/smilies/dodgy.gif

سلام دوست عزیز
بله دست متوجه شدید مضرات خودشون رو دارن
برای صاف کردن هر مویی نیاز به هیچ ماده ای نیست، چون خود مواد هم در دراز مدت باعث آسیب مو میشه.
یک آرایشگر ماهر میتونه موهای خیلی فر هم با سشوار کاملا صاف کنه بدون اتو کردن.

[تصویر:  do.php?img=78]
.
08-22-2015 01:55 PM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان