گپ خودمونی     امکانات انجمن     قوانین انجمن     آرایشگاه ها     آموزشگاه ه      آموزش گریم      آموزش کوتاهی

هدف ما از آموزش آرایش و پیرایش مردانه
زمان کنونی: 12-08-2016، 12:39 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: میرزانژاد
آخرین ارسال: aghareza7
پاسخ: 4
بازدید: 1715
محبوب کنید:

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نویسنده پیام
Administrators
وضعیت : آفلاین

اعتبار: 47
سپاس ها 283
سپاس شده 585 بار در 179 ارسال

ارسال: #1
در گذشته یاد گیری آرایشگران به صورت استاد،شاگردی بود و علاقه مندان پس از مدتی شاگردی زیر نظر استاد خودشان مستقل مشغول به کار می شدند .
این روش که به روش تجربی معروف است علاوه بر مزایایی که دارد خالی از ضعف هم نیست که لازم هست با اتخاذ تدابیری نقاط ضعف آن برطرف گردد .
خوشبختانه در سال های اخیر فعالیت های مفید و قدم های مثبتی در راستای ارتقاء کیفی این هنر برداشته شده است که از آن جمله می توان به تاسیس آموزشگاه های آرایشگری مردانه اشاره کرد،که طبق استاندارد بین المللی و زیر نظر سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با مربیان با تجربه و دوره دیده که به همه اصول و فنون آرایشگری وارد هستند اشاره کرد .
و بنده بعنوان یکی از مدیران و مربیان آموزشگاه آرایشگری لازم دانستم که جهت ارتقاء کیفی کار آرایشگران و هنرجویان عزیز این انجمن را راه اندازی کنم تا همه عزیزانی که در این ضمینه فعالیت دارند با اصول،استاندار و قانون آرایشگری مردانه آشنا شوند .

آرایشگری حرفه بسیار زیبا،حساس و پرختر است .
زیبا از آن جهت که در حد خود یک هنر محسوب می شود و زیبایی می آفریند .
حساس از آن جهت که باید مطابق خواسته و سلیقه مشتری باشد .
آرایشگر در حیطه کار خود نمی تواند اراده و خواسته شخصی خودش را به مشتری تحمیل کند،او فقط می تواند یک توصیه کننده باشد و باید درخواست مشتری را اجابت نماید .
و نهایتا پر خطر است زیرا با بهداشت و سلامت افراد سرو کار دارد،از این رو محیط آرایشگاه و لوازم آرایشگری همواره باید تمیز و ضدعفونی باشند .
آرایشگران از این نظر هیچ کمی از دندان پزشکان یا جراحان ندارند، زیرا آنان نیز در صورت عدم رعایت بهداشت عامل انتقال بیماری های گوناگونی می شوند .

[تصویر:  do.php?img=78]
.
05-08-2013 02:08 PM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط nima ، madaen ، pnegin ، جلال زاده ، رعنا ، aghareza7
کاربران ویژه انجمن

اعتبار: 10
سپاس ها 60
سپاس شده 126 بار در 31 ارسال

ارسال: #2
RE: هدف ما از آموزش آرایش و پیرایش مردانه
بسیار عالی، ولی من با اجازتون به یه نکته اشاره کنم واون اینکه همیشه نمیشه طبق خواسته مشتری عمل کرد اولا شاید مو یا چهره اون آقا قابلیت اجرایی اون خواسته رو نداشته باشه و ثانیا من فکر میکنم یه آرایشگر بهتر میتونه تشخیص بده که چه مدلی برای چه چهره ای مناسبتره، به عنوان مثال آقایی با صورت کاملا کشیده و استخوانی اگر مدل موی خروسی انتخاب کنه خوب مسلما بهش نمیاد و باید راهنماییش کرد که مدلی رو انتخاب کنه که به تعادل جام چهرش کمک کنه.

همیشه قیمتی ترین چیزها آنهایی نیستند که در دوردست ها دنبالشان میگردیم .

گاهی همه هستی در کنار ماست ،

کم سویی چشمهاست که ما را به بیراهه می اندازد
05-09-2013 05:12 AM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط madaen ، pnegin ، جلال زاده
Administrators

اعتبار: 47
سپاس ها 283
سپاس شده 585 بار در 179 ارسال

ارسال: #3
ممنون به نکته خوبی اشاره کردید،در آموزش های بعدی علم مرفولوژی ( چهره شناسی ) گفته میشه،منظوره بنده کلی بود که  خواسته مشتری مهم است و ما فقط میتونیم پیشنهاد بدیم که به چهره ایشان چه مدلی بیشتر میاد با توجه به چهره شناسی .

[تصویر:  do.php?img=78]
.
05-09-2013 10:40 AM
 سپاس شده توسط madaen ، جلال زاده ، رعنا ، aghareza7
**
Registered

اعتبار: 0
سپاس ها 17
سپاس شده 2 بار در 2 ارسال

ارسال: #4
آقای میرزانژاد عزیز سلام
خیلی ممنون از مطلب قشنگی که نوشتین، امروز با وبسایتتون آشنا شدم ، خیلی باحاله ، نمیدونم مدیران این وب کین ولی دمشون گرم ، کوتاه کردن مو واسه من همیشه یه مشکل بزرگ بوده ، هر موقع میرفتم آرایشگاه ( از بهتریناش تا....) هیچ وقت اون چیزی که من میخواستم رو اون آرایشگرا کوتاه نکردن
حالا ک 20 سالمه و  با آشنا شدن این وب ، این انگیزه و اعتماد به نفس درم بوجود اومده که بخوام خودم موهای خودمو کوتاه کنم ، تصویر: images/smilies/smile.gif امیدوارم فیلم های آموزشی و کلا مطالب آموزشی زیادی گذاشته بشه چون اینجور که من جستجو کردم بچه های انجمن زیاد فعال نیستــند، بازم مرسی 3>
06-25-2014 05:28 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط میرزانژاد
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان